KPSYSTEM s.r.o

ELEKTROINSTALAČNÍ SLUŽBY - PRAHA A OKOLÍ, LIBERECKO

Jsme dynamická společnost, která se zabývá poskytování služeb v elektroinstalacích. Poskytujeme služby jak v silnoproudých instalacích tak slaboproudých rozvodů. V oblasti zabezpečení a monitoringu osob a objektu, jsme před 8 lety začali spolupracovat se společností Jablotron jako montážní společnost. V současné době provádíme instalace zabezpečovacích systémů Jablotron. Včetně domácí automatizace, topných systému a rekuperačních jednotek FUTURA. Díky modulárnosti systému Jablotron dokážeme upravovat instalace tak, aby komfort uživatelů dokonale splňoval požadavky současné doby.

Náš cíl

Hlavní prioritou naší společnosti je spokojenost klientů a dodání perfektních služeb. Díky tomu se naši zákazníci na nás obracejí i po dokončení původních projektů, a využívají i další služby naší společnosti. 

Další služby

Hlavní devizou naší společnosti jsou elektroinstalační práce v oblasti silnoproudých a slaboproudých rozvodů (www.kpsystem.cz). V roce 2017 jsme se staly certifikovaným servisním partnerem pro výrobky AL-KO. A v oblasti komunikačních služeb poskytujeme služby v IP telefonii pro systémy VoIP a vlastní GSM síť www.nisatel.cz pro posytování mobilních služeb v oblasti elektronických komunikací. Jako internetový poskytovatel realizujeme služby v naší sít www.kpnet.cz, a diky xDSl službě umíme pokrýt celé ČR. Úspěšně jsme vstoupily do EET s kvalitním partnere a jsme jeden z nejvetších regionálních servisních a distribučních partnerů pokladen markeeta pod naší privátní korporátní značkou www.fereeta.cz.

 

Máte zájem o naše služby ve výše zmíněných oblastech?
Kontaktujte nás a domluvte si prezentaci našich možností.

Zajímavá řešení domácích automatizací v kombinaci se zabezpečením

V realizaci zabezpečení a automatizaci jsme v nedávné době řešili zajímavé projekty. Jen namátkou a pro představu možností produktů Jablotron bychom Vám chtěli představit řešení:


1. realizaceZvonek u rodinného domu

Majitel požadoval zabezpečovací systém bez dálkových ovladačů, jen jednoduché zabezpečení. Integraci zvonku a ovládání vrátek integrovat do JA100.

a) Na zvonek chtěl ještě funkce v případě, že je zabezpečeno, aby byl informován formou SMS, že někdo zvonil. Pokud jsou doma, tak aby bylo možné zvonek zablokovat, a o tom, že někdo stojí u vrátek zase pouze dostat SMS. V případě částečného zajištění neboli nočního střežení, aby zvonek nezvonil nahlas, ale jen decentně upozornil.

Tyto funkce se díky možnostem PG vstupu povedo uspěšne zaintegrovat do zabezpečení.

b) Možnost otevřít vrátka z klávesnice nebo chytrého telefonu případně SMS příkazem.

Integrace této funkce díky pokročilým možnostem JA100 a alikace na chytré telefony je velmi jednoduchá a pro uživatele konfortně ovladatelná.


2. realizace

Majitel objektu chtěl, aby byl objekt v určitou hodinu zakodován do nočního střežení, ale v případě, že budou obyvavelé v tuto hodinu venku, aby ke kodování nedošlo a čas se posunul o několik hodin později. Následně chtěl ráno v případě, že jsou obyvatelé doma automaticky odkódovat dříve něž vstanou. Pokud nikdo doma není musí zůstat zakodováno.

Díky kalendáři a pokročilým funkcim pro konfiguraci PG  a čidel jsme tyto funkce úspěšně integrovli do JA100. Zajištění / odjištění probíhá automaticky, aniž by majitelé museli večer myslet na bezpečnost a ráno přemýšlet nad kodem.


3. realizacevnitřek hasičského auta​   Klávesnice JA 100

Dalším projektem bylo zajištění hasičárny JSDHO a vyhlašování poplachu pro jednotku, následně opticky identifikovat, který člen jednotky se výjezdu zůčastní.  Identifikaci pozice vrat pro výjezdová vozidla, automatické rozsvícení a zhasínání výjezdových stání a spouštění technologických návazností - odsávání, kompresor…

Integrace do Ja100 byla trochu složitější a za pomoci externí aplikace se povedlo úspěšně identifikovat účast členů jednotky na výjezdu a opticky zobrazovat jejich přítomnost. Ovládání technologií a pozic výjezdových vrat hlavně pro řidiče bylo za pomoci PG vstupu jednoduché. Jen pozic PG vstupu je po integraci všech funkcí a identifikátoru málo.