Zabezpečení domu nebo bytu.

O zabezpečení domu začne většina majitelů přemýšlet ve chvíli, kdy se stanou obětí kriminálního činu, to už bývá pozdě. Je lepší předcházet těmto událostem. Když si promítnete cenu majetku a následné vyřizování a shánění nového vybavení, je cena pořízení zabezpečovacího zařízení v tomto poměru celkem zanedbatelná.

Nehledě na vybudování zabezpečovacího systému v novostavbě, můžete počítat s navýšením ceny poměrem k ceně domu mezi 0.5-2%.

Pomineme li cenové náklady na vybudování domácího zabezpečení, a vezmeme v potaz bezpečí a klid, který vám přinese zabezpečovací systém v dnešní době. Jsou náklady na vlastní bezpečnost minimální.


Co všechno zabezpečení přinese.

Výčtem jen několika nejdůležitějších vlastností Vám ukážeme co všechno je možné od zabezpečovacího systému JABLOTRON JA100 očekávat. Je možné vlastnosti systému kombinovat a rozšiřovat.Cena zabezpečovacího sytému

Připravili jsme pro Vás orientační cenové náklady na pořízení zabezpečovacího systému JABLOTRON 100 v základních variantách, pro dům, byt.

Každá instalace zabezpečovacího sytému má svá specifika, která jsou dána dispozicí objektu, nebo nároky a požadavky, které kladete na funkce zabezpečení, nebo vlastní automatizace objektu.


Ceny typových instalací (.pdf)

Základní varianta zabezpečení domu

Malý domek 3+1 a garáž

ústředna, 5x detektor pohybu, klávesnice, 2x magnet, venkoví sirena,1x požární detektor

Více informací o instalaci naleznete zde.

od 15.845 Kč

Základní varianta zabezpečení bytu

Byt 1+1 ve vyšším patře

ústředna, 1x detektor pohybu, klávesnice, 2x magnet, vnitřní sirena,1x požární detektor

Více informací o instalaci naleznete zde.

od 12.355 Kč